TOPlist

Toto je Propeaq

Jediné, komplexné riešenie svetelnej terapie na trhu. Vzhľadom na unikátne integrované modré svetlo na jednej strane a vymeniteľné viacfarebné šošovky na druhej strane ponúkame široké spektrum riešení pre viaceré problémy. 


Okuliare Propeaq

Ľahké a štýlové okuliare sú vyrobené s najvyššou presnosťou a z najkvalitnejších materiálov. Môžete nosiť Propeaq kedykoľvek a kdekoľvek. Mikro USB port zaručuje jednoduché nabíjanie batérie s dlhou životnosťou. 

Modré svetlo v okuliaroch má 40 luxov a je rovnako účinné ako žiarovky s jasným svetlom s 10 000 luxami, Propeaq je však bez nevýhod oslepujúceho svetla, či viazania sa na použitie svetelnej terapie na len jedno miesto.

Okuliare Propeaq sú v balení štandardne vybavené ďalšími dvoma pármi vymeniteľných šošoviek. Tmavo modré šošovky sú pripravené na použitie ako bežné slnečné okuliare, samozrejme s účinným UV filtrom. Červené šošovky sú navrhnuté tak, aby zablokovali modré svetlo (denné svetlo, žiarenie z obrazoviek atď.) a stimulovali produkciu melatonínu - hormónu, ktorý potrebujete pri zaspávaní. 


Aplikácia Propeaq

Aplikácia je skutočným zázrakom tohto produktu. Všetky naše skúsenosti, ktoré sme získali (napríklad aj od vrcholových športovcov), sú zahrnuté v tejto aplikácii. Profitujte z rôznych programov, ktoré sme vyvinuli. Pri práci, cestovaní, alebo aj doma.

Aplikácia komunikuje s okuliarmi prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Dajte si okuliare, zapnite ich a vychutnajte si ich účinok.

Vytvorte si vlastný profil pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vyberte si plánovanú aktivitu a aplikácia vám oznámi, kedy by ste mali nasadiť svoje okuliare, ktoré šošovky nastaviť a ako dlho ich používať.

Získajte bezplatnú aplikáciu Propeaq v aplikácii App Store a Google Play.