TOPlist


ŠPORT

Optimalizujte svoju výkonnosť! 

Buďte najlepší. Stotina sekundy môže rozhodnúť medzi víťazom a porazeným. Únava a pomalšia reakčná doba sú však vážnymi protivníkmi pri dosahovaní úspechov. To zvládnete s Propeaq.

 

PRÁCA

Zlepšite svoj komfort v práci! 

Ste v práci celé dni? Zvládate šibeničné termíny? Pracujete v noci, alebo na smeny? Strácate pred koncom pracovnej doby koncentráciu? Použite program Propeaq, dostaňte do seba dávku energie a skoncujte s rušivými účinkami únavy. 

CESTOVANIE

Vitajte na palube a užite si svoj let! Už žiadny JET LAG!

Vyžaduje vaša práca, aby ste často lietali, alebo ste vášnivý cestovateľ? Určite potom poznáte účinky pásmovej choroby (jet lag). Práve v čase, keď máte byť sústredený, alebo sa len tešiť z návštevy nového miesta sa vám zatvárajú oči únavou. Tu je len jedno riešenie – nastaviť pomocou programu Propeaq rytmus svojho tela na rytmus časového pásma vášho cieľa. Takže  budete zaspávať, keď je čas na spánok a prebudíte sa, keď je čas vstávať v mieste vašej cieľovej destinácie.


ZDRAVIE

Doprajte si kvalitný spánok!

Dobrý spánok je veľmi dôležitý pre vaše zdravie. Je rovnako dôležitý ako zdravá strava a cvičenie. Žiaľ, náš životný štýl nepriaznivo zasahuje do prirodzeného spánku. Máte problémy so spánkom? Prebúdzate sa príliš skoro? Alebo cítite únavu aj po prebudení? Pomocou Propeaq môžete svoj spánok regulovať a vyladiť svoje biologické hodiny.